Christina og Stine sidder nu klar til at hjælpe!

Et varmt velkommen til vores to nye interne sælgere - Christina Jürgensen og Stine Høgh Jensen.

Christina kommer med mange års erfaring fra salg & servicefaget - også fra møbelbranchen. Hun er derfor mere end godt klædt på til at levere den høje service, som mange forbinder os med.

Stine derimod er en nyudklækket cand.merc’er i marketing. Trods sin unge alder har Stine allerede en god erfaring med salg, service og marketing. Og så er hun ligeså vild med møbler og indretning, som vi er! Det bliver især vores svenske kunder, der får glæde af Stines talenter inden for for sprog og kommunikation.

Brug for hjælp? 

Vi sidder altid klar til at hjælpe og du finder vores kontaktinfo lige her

Andre nyheder

27.10 2023
Alt hvad hjertet begærer – både til stue & spisestue

Intet mindre end tre nye kategorier af kvalitet og komfort er nu en del af kollektionen! Det samme er større fordele omkring kundeservice og logistik.

Se den her >
27.07 2023
Canett Furniture overtages af Top-line A/S

På en trist baggrund kommer vi tættere på målet om at blive en one stop shopping-partner med større logistiske fordele for vores kunder. 

Se den her >
29.06 2023
Friske forstærkninger hos salgsteamet

Christina og Stine sidder nu klar til at hjælpe!

Se den her >